[18-Feb-2022 16:57:38 Europe/Riga] PHP Notice: Use of undefined constant ABSPATH - assumed 'ABSPATH' in /home/kets/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/cf7.php on line 8 [18-Feb-2022 16:57:38 Europe/Riga] PHP Warning: include_once(ABSPATHwp-admin/includes/plugin.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kets/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/cf7.php on line 8 [18-Feb-2022 16:57:38 Europe/Riga] PHP Warning: include_once(): Failed opening 'ABSPATHwp-admin/includes/plugin.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/kets/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/cf7.php on line 8 [18-Feb-2022 16:57:38 Europe/Riga] PHP Fatal error: Call to undefined function is_plugin_active() in /home/kets/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/cf7.php on line 9 KETS | PAR UZŅĒMUMU
KETS | PAR UZŅĒMUMU
21290
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21290,ajax_leftright,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.2,vc_responsive
 

PAR UZŅĒMUMU

SIA KETS — dibināta 1991.gadā, bet 1998. gadā reorganizēta par SIA KETS Transform, šajos gandrīz divdesmit gados, kopš darbojamies Latvijas tirgū, esam apguvuši visas mūsu nozares jaunākās tendences, palašinājuši klientu bāzi, esam auguši,- tādēļ joprojām esam konkurētspējīgi. Pašlaik uznēmums piedāvā pilna apjoma pakalpojumus (projektēšana – piegāde) sekojošos darbības virzienos: ceļu būves un drupināšanas – šķirošanas tehnika, rūpnieciskie sieti un perforētie materiāli, konveijeru lentes, tehniskie audumi un laborātorijas iekārtas. Esam piesaistījuši augsti kvalificētus speciālistus, kam ir ne vien atbilstoša izglītība un pieredze, bet esam radījuši sava darba entuziastu grupu, kas pastāvīgi mācās, paaugstina savu kvalifikāciju.

Taču, kā jau katrā biznesā, mūsu galvenā prioritāte un bagātība ir mūsu klienti, mēs cenšanmies būt ne tikai tehnikas ražotāji un pārdevēji — katrs pasūtījums ir unikāls, tādēļ SIA KETS Transform ir individuāla pieeja katram konkrātam gadījumam – pastāvīgi konsultējam ne vien pasūtījuma stadījā, bet arī tehnikas uzstādīšanas, palaišanas un ekspluatācijas laikā. Atbildība un nepārtraukta ieinteresētība klientu darba rezultātā , kā arī saprātīga cenu politika – tas palīdz saglabāt un paplašināt mūsu klientu loku. Mūsu klienti ir uzņēmumi Baltijas valstīs, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā u.c.
Bez tam firma jau vairāk kā 10 gadus regulāri apmeklē vai piedalās starptautiskās izstādēs gan Latvijā, gan arī ārzemēs – MĀJA, Riga FOOD, Baltic Industry (Rīga), STEINEXPO (Vācijā), EXPO (Čehijā), kas nodrošina jaunākā sortimenta un modernāko tehnoloģiju un tehnikas iekļaušanu mūsu uzņēmuma piedāvājumā.

Viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem ir kvalitatīva servisa un augstas profesionalitātes nodrošināšana darbā ar mūsu klientiem:

Mums ir svarīgi, lai mūsu piegādātā tehnika darbotos bez problēmām, tādēļ būtiska ir pastāvīga saikne ar mūsu klientiem un informācija par tehnikas stāvokli. Mūsu uzdevums ir risināt Jūsu problēmas, konsultēt visos ar tehniku un mūsu produkciju saistītajos jautājumos, diagnostika, lēmumu pieņemšana un trūkumu novēršana. Pārdevēji, konsultanti, inženieri, konstruktori – visus vieno viens mērķis,- lai klients būtu apmierināts ar mūsu darbu. Gandrīz divdesmit gadus mēs centāmies nopelnīt savu labo reputāciju, tagad tā strādā mūsu labā:KETS Transform – tā ir tehnika, serviss, kvalitāte.
Mēs būsim kopā ar Jums no teorētiskā projekta izstrādes brīža līdz gatava objekta ekspluatācijai!